Jun 15, 2011

Best friends are hard to find 'cause the very best ones are already mine

Visų pirma, tai aš esu master of disaster, nes, pasirodo, apsiskaičiavau ir nenorėdama apgavau savo drauges. Keturi metukai mūsų draugystei, mielosios, ne penki :D
Kad ir kaip ten būtų, šiandien mums šventė. Kad ir ne jubiliejus, bet atšvęsti būtina. Ir pasveikinti. 

Visą gyvenimą būsiu dėkinga Pynimėliui. Jeigu ne jis, matyt, dabar nebūtume kartu. Ir tegul pabando kas nors pasakyt, kad tautiniai šokiai yra gaidys. Pynimėlis davė mums tiek daug, kad vargu ar kada sugebėsim grąžinti jam skolą. Čia sutikau jus, širdelės. Nuo pat pirmų žodžių viena kitai pasakytų pradėjau jus branginti. Nenustoju. 
2007. Dainų Šventė. Geriausia, kas man galėjo nutikti. Būtent per tas kelias dieneles spėjau jus taip beprotiškai pamilti, kad jau tada neįsivaizdavau savo gyvenimo be jūsų. Pamenat Frozę, Dozę & Hipnozę? :DD Vi namuose turi tikrus antikvarinius batus. Tikriausiai, tai vienintelis dalykas, bylojantis apie mūsų draugystės pradžią. 

Vi. Mūsų smegenys klonuotos, i swear. Kad ir kaip nuobodu jai būtų, ji neapsimes, kad klauso, ji iš tikrųjų klausys. Ir vėliau patars. Žinoma, aš taip nesielgsiu, nes esu bailė. Ji atsikalbinės iki paskutinės akimirkos, kol nusileisiu. Jos juokas mieliausias per amžių amžius. Visada užkrečia gera nuotaika. Ir kai ji nusišypso, atrodo, kad nuplauna visas pasaulio problemas. Ji mėgsta papokštauti. Mes esam kung fu plekšnės. Tokių bajeriukų priskaldo, kad nuo juoko, atrodo, pilvo presiukas iškart atsiras. Niekad nepaliks vienos. Pamačiusi pirmą ašarą, ji neleis išriedėti antrajai. Didžiausia planuotoja ever. Jei nori susitikti, pranešk prieš dieną ar prieš dvi, bo kitaip be šansų ją pamatyt. Nagla, kai miega. Įsitaisys taip, kaip jai patogiausia ir tegul eina visi švilpti, kurie sutrukdys pakeisti miegojimo pozą. Kartais netikiu, kad ji mano draugė. Atrodo, kad tokios būna tik filmuose.

Rūtelė. Svaigaliukas numeris vienas. Man nepatinka mano nosis, veido forma, kartais plaukai, pažiūrėk, kokios leškos. Bla bla bla. Ji nuostabi tiek išore, tiek vidumi. Pati tai dar nelabai supranta, bet watch me, neilgai truks ir ji ims save mylėti taip, kaip aš ją myliu. Ji visada paskambins pasiteirauti, kaip sekasi ir tuomet pokalbis truks ganėtinai ilgai. Juk reikia išsipasakoti ir patarimo sulaukt. Vėlgi, aš taip nedarysiu, bet vertinu jos pastangas dėl visko, kad man būtų geriau. Nusišneka kartu su manimi. Visada pagauna mano gilias užuominas, paslėptas gana gerai. Žmogiukas, kuris įskiepijo man Galerijos XX Latte yra būtent ji. Dėkinga jai iki gyvenimo galo už skonio receptorių nesugadinimą. Dievinu visas jos crazy idėjas. Ir per tuos visus metukus pripratau prie visų iki vieno jos minusų. Bučkiss.

Tiek daug norėjau pasakyti, kad net nežinau, ar išėjo tai padaryti tinkamai. Žinoma, nepasakiau visko, ko norėjau, nes iš tos laimės, kad turiu tokias drauges kaip jūs, tiesiog neįmanoma normaliai suformuluoti sakinio. Atleiskit, jei tikėjotės kažko labiau miaaaniško ir daugiau samprotavimų apie mūsų draugystę, bet juk pačios žinot, kad šis etapas mano gyvenime jau baigėsi. Dabar aš kažkokia beprotė, kuri ir jus veda beprotystės link. 
You know, i'm lucky to have friends like you. Laimingo mūsų keturių metukų gimtadieniaus,
G :*